فیلترها

برند
ویپرسو - Vaporesso
نوع ویپ
پاد سیستم
ماد
پاد ماد
ویپ قلمی
رنگ
آبی
آبی مشکی
الیاف کربن
بنفش مشکی
خاکستری
سبز
سبز زرد
صورتی
قرمز
قرمز مشکی
قرمز نارنجی
مسی روشن
مشکی
نقره ای
نقره ای پاسوری
توان
11-16W
11-18W
11-20W
26-32 W
5-80W
8-12 W
9-11W
11W
18W
نوع باتری
داخلی
خارجی
ظرفیت باتری
1000mAh
450mAh
800mAh
محدوده مقاومت
0.15-1.2ohm
0.6-1.0ohm
0.8-1.2ohm
0.8ohm/1.2ohm
1.0-1.3ohm
1.2ohm
نوع لوازم جانبی
تانک
کارتریج
کویل
گلس
محدوده قیمت
قیمت: 0 تومان1890000 تومان

ویپرسو - Vaporesso

فیلترها

نمایش 1–20 از 169 نتیجه

آیا ویپرسو برند خوبی است؟

در بازار ویپ محدودیت برند وجود ندارد. چرا که توجه نیمی از جمعیت مصرف کنندگان به ویپ یا همان سیگارهای الکترونیکی معطوف شده است و تعداد افرادی که سیگار معمولی می‌کشند در سال های گذشته کاهش یافته است. امروزه مردم ویپ ها را همه جا می‌برند، زیرا جابه‌جا کردن این دستگاه قابل حمل بسیار آسان است. بسیاری از برندها شروع به تولید ویپ کرده‌اند تا پاسخ‌گوی تقاضا برای پادسیستم‌ها باشند.

در میان برندهای بزرگ تولیدکنندة ویپ، ویپرسو (Vaporesso) از سایر برندها متمایز است. این برند طیف گسترده‌ای از ویپ و پادسیستم را تولید می‌کنند که دارای عملکرد و قابلیت بالایی هستند. اگر جزء آن دسته افرادی هستید که به دنبال یک برند قابل اعتماد ویپ می‌گردید، محصولات ویپرسو را با خیال راحت خریداری کنید. در فروشگاه گوگرد برای همة ویپرها محصولی وجود دارد. در ادامه شما با دلایلی که Vaporesso را به یک برند خوب تبدیل می کند آشنا می‌شوید. تا آخر بخوانید!

برند Vaporesso چیست؟

برند Vaporesso یکی از برندهای ممتاز ویپ است که از سال 2006 فعالیت می‌کند. در آن زمان، این برند با در نظر گرفتن همة ویپرها تکنولوژی‌هایی را برای آنها ایجاد کرد، از سیگاری‌هایی که تازه به ویپ روی آورده بودند تا ویپرهای چندساله و با تجربه.

آیا ویپ‌های Vaporesso خوب هستند؟

جواب کوتاه به این سوال «بله» است. Vaporesso برندی نوآور و قابل اعتماد است. محصولات این برند نه تنها در برابر قیمت‌شان ارزش بالایی دارند، بلکه از عملکرد خوبی نیز بهره‌مند هستند. Vaporesso در صنعت ویپ یکی از بهترین خطوط کنترل کیفی را دارد، از تولید پادماد گرفته تا کویل.

از آن‌جایی که Vaporesso انواع مختلف ویپ را تولید می‌کند، اساسا برای همه افراد گزینه‌ای دارد. از پادماد گرفته تا ویپ‌های ساده و پادسیستم.

ایجاد تجربه‌ای خوشایند

برند Vaporesso اطمینان می‌دهد که همة مصرف‌کنندگان محصولات این برند راضی و خوشنود هستند. جهت پاسخ‌گویی به نیاز تمام ویپرها، این برند از تکنولوژی کویل مشبک استفاده می‌کند که از کویل‌های قدیمی پیشرفته‌تر است. با استفاده از این تکنولوژی مساحت سطح به حداکثر می‌رسد تا فرایند گرمایش به طور ثابت و یکنواخت صورت بگیرد. در نتیجة تمام این موارد، نسبت راندمان تولید بخار بهبود می‌یابد که منجر به قوی‌تر و بهتر شدن طعم ایجویس می‌گردد. همچنین باعث می‌شود ایجویس در یک بازة زمانی کوتاه تبخیر شود و ابرهای بزرگی از دود ایجاد گردد. بنابراین طرفدار هر سبکی از ویپینگ که باشید، تجربة خوایندی در انتظار شماست که باعث می‌شود به دنبال تکرار آن باشید.

کاربری آسان

دستگاه‌های ساخته شده توسط Vaporesso بسیار ساده هستند. این دستگاه‌ها مانند سایر ویپ‌ها پیچیده نبوده و در نتیجه برای ویپرهای تازه‌کار مناسب هستند. همچنین دارای نشان‌گر LED می‌باشند که ویپر را راهنمایی می‌کند. همة محصولات دارای دفترچة راهنمای کاربر هستند تا کاربر در صورت تازه‌کار بودن بتواند با استفاده از دستورالعمل‌های ساده از دستگاه استفاده کند.

ارزش به نسبت قیمت

برند Vaporesso می‌خواهد به مشتری‌هایش اطمینان دهد که با خرید محصولات این برند پول‌شان را هدر دور نمی‌ریزند. وقتی یک پادسیستم Vaporesso خریداری می‌کنید، تکنولوژی پیشرفته و مواد باکیفیت به کار رفته در این محصول باعث می‌شود ارزش پولی که پرداخت کردید را داشته باشد. این برند ویژگی‌های نظیر تراشة هوشمند آکسون، تکنولوژی ضدنشت، جریان هوای قابل تنظیم، قفل خودکار و غیره را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

خوش‌دست بودن

وقتی یک محصول با هر برندی می‌خرید، بدون شک اولین نکتة قابل توجه خوش‌دست بودن آن است. خوش‌دست بودن یا نبودن ارزش یک محصول را مشخص می‌کند. برند Vaporesso برای تولید و ارائه محصولات خوش‌دست به مشتریان تلاش ویژه‌ای می‌کند. به همین دلیل است که همة محصولات این برند دارای طراحی جمع‌وجور و در عین حال شیک است که مانند یک دست‌کش در دست جای می‌گیرد.

جمع بندی

پس از خواندن مزایای ذکر شده در بالا که برند Vaporesso به مشتریانش ارائه می‌دهد، مطمئنا دریافتید که چرا این برند، یکی از بهترین برندهای ویپ است. راز برند Vaporesso این است که هنگام تولید محصولات، نیازها و خواسته‌های مخاطبانش را به یاد دارد. پس اگر به دنبال یک ویپ خوب هستید، سراغ Vaporesso بروید. قطعا ارزش هر یک ریالی که پرداخت می‌کنید را دارد.